Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Anonimowa gazetka uderza w Krzysztofa Żuka. Kto jest jej autorem?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2017 r. o 12:19 Powrót do artykułu
Polska mogła stracić nawet 3 mld zł przez byłego posła PSL! Chodzi o przekręty w SKOK Wołomin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajna gazeta... a jakieś alternatywy dla Żuka? Za każdym razem jest kolesiostwo. To w wydaniu Żuka przynajmniej wychodzi na plus miastu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolniczy związkowiec i były poseł Władysław S. został aresztowany przez sąd na trzy miesiące jako podejrzany w sprawie działalności SKOK Wołomin, skąd wyłudzono wielomilionowe kredyty - podała Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHAHAHAHAHHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pracownik poczty polskiej może roznosić gazetki partyjne kod?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolportera jest bardzo łatwo namierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny Tomcio Pitucha - radny miejski PiS, ponadto etacik w urzędzie pracy, etacik w LUW jako doradca wojewody, a na deser rada nadzorcza spółdzielni mieszkaniowej na Nałkowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha i Popiel to powinni być rozliczeni czy nie zachodzi konflikt interesów pomiędzy funkcją radnego miejskiego a funkcją w spółdzielni mieszkaniowej. Moim zdaniem zachodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Putinki po-psl skwierczą? To świetnie! Jedziemy z orką dalej: CBA zatrzymało już ósmą osobę ws. domniemanej korupcji w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie "Częścią uzyskanej nielegalnie gotówki biznesmen dzielił się z pracownikami Sądu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawi i Sprawiedliwi w pełnej okazałości: "Chciałem rozwinąć tenis w Lublinie i zainwestować dwa miliony w całoroczne korty. Zderzyłem się z biurokracją, w urzędzie usłyszałem, że inwestycja im się podoba, ale dzierżawę dostanę na trzy lata. Prezydent był z PiS, poszedłem więc do polityków PiS, aby pomogli. Dostałem dzierżawę na 25 lat, mogłem zainwestować, zbudowałem korty - wyjaśnia Grzegorz Czelej". Senator PiS Grzegorz Czelej. Szachista grający z milionami GW 14 października 2014
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W samorządach po-psl jak w stajni Augiasza - CBA się z robotą nie wyrabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ktoś z PiSu ale na mnie to nie działa i tak zagłosuje na Żuka a jak go wywalą to na pewno nie zagłosuje na nikogo z PiSu. Za pana Pruszkowskiego który rządził Lublinem 11 lat i zaprzepaścił rozwój naszego miasta tez były klany pisowskie na wszystkich szczeblach czego autor gazetki sie tym nie pochwalił. A układy partyjne zawsze były i bedą nie ważne kto rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym stawiała na zawiedzionego w swoich ambicjach,to ktoś ,kto kręci się po urzędzie ,wkręca na imprezki czy inne spotkania,chce stołka co najmniej dyrektorskiego bez roboty do szpanowania. Takich lizusów zdrajców ideowych kręci się mnóstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg dziadków PKW z PO-PSL POLACY oddali w 2014 w wyborach do samorządów aż 20% głosów nieważnych (w żadnym kraju się to nie zdarzyło). Co ciekawe ci "wykształceni" po raz pierwszy w historii zagłosowali na PSL dając im rekordowe 20%. Liczenie głosów trwało z przerwami, kilka dni Reforma i nadchodzące wybory muszą zmieść oszustów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po reakcji Orwellowskich elit - to był strzał w dychę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolszewickie metody pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Tułajew z Panem Pituchą w akcji! Te same, sprawdzone stare pisowskie metody: przed wyborami maksymalnie zdyskredytować przeciwników wszelkimi dostępnymi metodami. Panowie Wstyd! - jak w ogóle wiecie co to znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuk do dymisji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawiał bym niejakiego Andrzeja F. z Czechowa, znanego intryganta. Ale ta gazetka ma wyższy poziom niż on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...